ПЛАН-ГРАФИК ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ВЪРХОВИ РЕВИЗИИ И ПРОФИЛАКТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ НА ЕЛЕКТРОСЪОРЪЖАВАНЕТО НА ПОМПЕНИТЕ СТАНЦИИ НА "ВиК" ЕООД ПЛОВДИВ ЗА ПОДГОТОВКАТА ИМ ЗА РАБОТА ПРИ ЕСЕННО-ЗИМНИ УСЛОВИЯ ЗА 2021г.

“Водоснабдяване и Канализация” ЕООД Пловдив съобщава на своите потребители, че поради извършване на върхови ревизии и профилактични прегледи на електросъоръжаването на помпените станции на Дружеството за работа при есенно-зимни условия, водоподаването в гр.Пловдив и на територията на други селища в Област Пловдив ще бъде намалено при следния режим:

ПЛАН - ГРАФИК ЗА ВЪРХОВИ РЕВИЗИИ НА ПОМПЕНИ СТАНЦИИ

 

РАЙОН ПЛОВДИВ
​​Място ​Дата и час ​Район в изолация
​ПС "Юг" ​ 05.10.2021г. от 09.00. до 16.00 ч. ​нарушено водоподаване в гр. Пловдив
​ПС "Север"  07.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч.​ ​​нарушено водоподаване в гр. Пловдив
​ПС "Изток 1" ​ 12.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч. ​​нарушено водоподаване в гр. Пловдив
​ПС "Изток 2" ​ 14.10.2021г. от 09.00. до 15.00 ч. ​​нарушено водоподаване в гр. Пловдив
РАЙОН АСЕНОВГРАД И ЛЪКИ
​Място ​Дата и час ​Район в изолация
​ПС "Лаково" ​30.09.2021г. от 09.00 до 14.00 ч. ​гр. Асеновград
​ПС "Катуница" ​05.10.2021г. от 09.00 до 14.00 ч. ​с. Катуница
​ПС "Долни Воден" ​06.10.2021г. от 09.00 до 14.00 ч. ​с. Долни Воден
​ПС "Горни Воден" ​07.10.2021г. от 09.00 до 14.00 ч. ​с. Горни Воден
​ПС "40 те извора" ​12.10.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​гр. Асеновград, с. Мулдава
​ПС "Яврово - стара и нова" ​13.10.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Яврово
​ПС „Долнослав-стара и нова”  ​14.10.2021г. от 09.00 до 14.00 ч.​ ​с. Долнослав
​ПС „Добростан I и II” и ПС „Орешец”  ​19.10.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Добростан,с. Орешец
​ПС „Жълт Камък-стара и нова”  ​20.10.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Жълт камък
​ПС „Три Могили I и II” и ПС „Бор”  ​21.10.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Три могили , с. Бор
​ПС „Борово I и II”  ​26.10.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Борово
​ПС „Лясково” и ПС „Добралък”  ​27.10.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Лясково, с. Добралък 
​ПС „Болярци” ​28.10.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Болярци
​ПС „Новаково” и ПС „Искра”  ​02.11.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Новаково, с. Искра
​ПС „П, Евтимово” ​03.11.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Патриарх Евтимово
​ПС „Червен”и ПС „Майката” ​04.11.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Червен
​ПС „Кабата”  ​10.11.2021г. от 09.00. до 14.00 ч. ​с. Кабата
РАЙОН КАРЛОВО
Място​ Дата и час ​Район в изолация
​ПС - Дъбене 1  ​04.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч. ​с. Дъбене
​ПС - Дъбене 2  ​11.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч. ​с. Дъбене
​ПС - Дъбене селска - нова и стара ​28.09.2021год. от 09.00 до 16.00 ч. ​с. Дъбене
​ПС - Диспечерска  ​23.10.2021год /събота/ от 09.00 до 15.00 ч. ​гр. Карлово
​ПС - Карлово - стара ​20.09.2021г. от 09.00 до 14.00 ч. ​гр. Карлово
​ПС - Розино  07.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч.​ ​с. Розино
​ПС - Слатина  ​08.10.2021г. от 09.00 до 14.00 ч. ​с. Слатина 
​ПС - Богдан ​14.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч. ​с. Богдан
​ПС Климент ​​26.10.2021г. от 09.00 до 14.00 ч ​с. Климент
​ПС - Мраченик  I  ​05.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч ​с. Мраченик
​ПС - Бегунци ​12.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. ​с. Бегунци
​ПС - Куртово ​06.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. ​с. Куртово
​ПС - Калофер ​06.10.2021г. от 13.00 до 16.00 ч. ​гр. Калофер
​ПС - Ведраре ​21.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч. ​с. Ведраре
​ПС-Мраченик II ​18.10.2021г. от 09.00 до 14.00 ч ​с. Мраченик
​ПС - Соколица ​12.10.2021г. от 13.00 до 15.00 ч. ​с. Соколица
​ПС-Васил Левски ​01.11.2021г. от 09.00 до 14.00 ч. ​с.Васил Левски
​ПС -Баня ​04.11.2021г. от 09.00 до 14.00 ч. ​гр. Баня
​ПС- Кърнаре хлораторно ​02.11.2021г. от 09.00 до 11.00 ч. ​с.Кърнаре
​ПС-Певците ​02.11.2021г. от 12.00 д0 14.00 ч ​с.Певците
​ПС-Стряма ​19.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч. ​с. Стряма
​ПС-Столетово ​25.10.2021г. от 09.00 до 15.00 ч. ​с.Столетово
​ПС - Московец 28.10.2021г. от 09.00 до 17.00 ч ​с.Московец
РАЙОН ТРУД
​Място Дата и час​ Район в изолация​
​ПС Маноле ​03.11.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. ​с. Маноле
​ПС Рогош ​05.11.2021г. от 09.00 до 12.00 ч ​с. Рогош
​ПС Войводиново ​12.11.2021г. от 09.00 до 11.00 ч. ​с. Войводиново
​ПС Калековец ​19.11.2021г. от 09.00 до 11.00 ч. ​с. Калековец
​ПС Труд ​08.11.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. ​гр. Труд
​ПС Граф Игнатиев ​26.11.2021г. от 09.00 до 12.00 ч ​с. Граф Игнатиев
​ПС Бенковски ​15.11.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. ​с. Бенковски
​ПС Царацово ​22.11.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. ​с. Царацово
​ПС Костиево ​10.11.2021г. от 09.00 до 12.00 ч ​с. Костиево
​ПС Радиново ​17.11.2021г. от 10.00 до 12.00 ч. ​с. Радиново
​ПС Царацово - нова ​30.11.2021г. от 10.00 до 12.00 ч. ​с. Царацово
РАЙОН СЪЕДИНЕНИЕ
​Място ​Дата и час ​Район в изолация
​ПС Съединение ​18.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. гр. Съединение,с. Найден Герово
​ПС Найден Герово нова ​28.09.2021г. от 09.00 до 11.00 ч. с. Найден Герово, с. Драгомир
​ПС Найден Герово стара ​29.09.2021г. от 09.00 до 11.00 ч. с. Найден Герово
​ПС Голям Чардак ​04.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Голям Чардак
​ПС Неделево ​06.10.2021г. от 13.00 до 15.00 ч. с. Неделево, с. Церетелево
​ПС Любен ​13.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Любен, с. Правище
​ПС Горна Махала ​21.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Горна Махала
​ПС Иван Вазово ​21.10.2021г. от 13.00 до 16.00 ч. с. Иван Вазово
​ПС Песнопой 1 ​25.10.2021г. от 09.00 до 16.00 ч. с. Песнопой
​ПС Песнопой 2 ​25.10.2021г. от 09.00 до 16.00 ч.​ с. Песнопой
​ПС Бегово 11.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Бегово
​ПС Черноземен 27.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Черноземен
​ПС Ръжево Конаре 29.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Ръжево Конаре, с. Калояново
​ПС Дълго поле 15.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Дълго поле
​​ПС Житница 01.11.2021г. от 10.00 до 13.00 ч с. Житница
ПС Сърнегор 08.10.2021г. от 10.00 до 12.00 ч. с. Сърнегор, с. Отец Пайсиево
РАЙОН РОДОПИ
​Място ​Дата и час ​Район в изолация
ПС „Пепелаша“  05.10.2021г. от 10.30 до 13.00 ч.  с. Бяла Черква
ПС „Копривките“  05.10.2021г. от 14.00 до 16.00 ч. с. Бяла Черква
ПС „Марково 2“  05.10.2021г. от 14.00 до 16.00 ч. с. Марково
ПС „Куклен 1“ – Асеновград 12.10.2021г. от 13.30 до 16.00 ч.  с. Куклен
ПС „Куклен 2“  14.10.2021г. от 10.00 до 13.30 ч.  с. Куклен
ПС „Брани поле“  13.10.2021г. от 10.00 до 12.30 ч.  с. Брани поле, с. Белащица
ПС „Брестник“  13.10.2021г. от 13.30 до 16.00 ч. с. Брестник
ПС „Чая“ – Асеновград 12.10.2021г. от 10.00 до 12.30 ч. гр. Асеновград, с. Крумово
ПС „Белащица“  19.10.2021г. от 10.00 до 12.30 ч. с. Брани поле, с. Белащица
ПС „Храбрино“ 20.10.2021г. от 13.00 до 16.00 ч. с. Храбрино
ПС „Първенец“  20.10.2021г. от 10.00 до 12.30 ч. с. Първенец
ПС „Дедево“  03.11.2021г. от 10.00 до 12.00 ч.  с. Дедево
РАЙОН РАКОВСКИ
​Място ​Дата и час ​Район в изолация
ПС „Борец“  26.10.2021г. от 10.00 до 12.30 ч с.Борец , с. Пъдарско
ПС „Момино село“  26.10.2021г. от 13.30 до 16.00 ч.  с. Момино село
ПС „Раковски“  28.11.2021г. от 10.00 до 15.00 ч.  гр. Раковски
ПС „Чоба“  02.11.2021г. от 10.00 до 15.00 ч. с. Чоба, гр. Брезово, с. Тюркмен
ПС „Болярино“  29.10.2021г. от 10.00 до 12.00 ч. с. Болярино
ПС „Дрангово 2“  04.11.2021г. от 10.30 до 13.30 ч. с. Дрангово, с. Златосел
ПС „Дрангово 1“  09.11.2021г. от 10.00 до 12.30 ч.  с. Дрангово
ПС „Стряма“ 09.11.2021г. от 13.00 до 16.00 ч. с. Стряма
ПС „Шишманци“ 11.11.2021г. от 10.00 до 12.30 ч.  с. Шишманци
ПС „Белозем“  11.11.2021г. от 13.00 до 16.00 ч.  с. Белозем, с. Чалъково
ПС „Зелениково 1 и 2“  16.11.2021г. от 10.00 до 16.00 ч. с. Зелениково
ПС „Розовец“  18.11.2021г. от 10.00 до 13.30 ч.  с. Розовец
ПС „Чехларе“ 18.11.2021г. от 13.30 до 15.30 ч. с. Чехларе
ПС „Главатар“  23.11.2021г. от 13.00 до 16.00 ч. с. Главатар
ПС „Пъдарско“  21.10.2021г. от 10.00 до 13.00 ч с. Пъдарско, с. Борец
РАЙОН КРИЧИМ
​Място ​Дата и час ​Район в изолация
ПС Кричим и ПС Перущица 2  30.09.2021г. от 13.00 до 16.00 ч гр. Кричим, с. Устина
ПС Перущица 1  05.10.2021г. от 09.00 до 13.00 ч. гр. Перущица
ПС Брестовица 2  07.10.2021г. от 09.00 до 13.00 ч.  с. Брестовица
ПС Куртово Конаре  12.10.2021г. от 09.00 до 13.00 ч.  с. Куртово Конаре, с. Ново село
ПС Стамболийски  14.10.2021г. от 09.00 до 13.00 ч.  гр. Стамболийски с. Йоаким груево
ПС Кадиево и ПС Брестовица 1  19.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Кадиево
ПС Оризаре  21.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч.  с. Оризаре, с. Злати трап
ПС Три водици 25.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч.  с. Три водици
ПС Цалапица 27.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч.  с. Цалапица
ПС Брестовица 3 29.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч с. Брестовица
РАЙОН ПЪРВОМАЙ
​Място ​Дата и час ​Район в изолация
ПС Първомай 1 подем 03.11.2021г. от 9.00 до 14.00 ч. гр. Първомай
ПС Първомай 2 подем 08.11.2021г. от 9.00 до 14.00 ч. гр. Първомай
ПС Първомай 3 подем 09.11.2021г. от 9.00 до 14.00 ч. гр. Първомай
ПС Воден 21.10.2021г. от 9.00 до 12.00 ч. с. Воден
ПС Езерово 22.10.2021г. от 9.00 до 12.00 ч. с. Езерово
ПС Садово 02.11.2021г. от 9.30 до 14.00 ч гр. Садово
ПС Виница 29.10.2021г. от 9.00 до 12.00 ч. с. Виница
ПС ГРУПА БРЯГОВО 26.10.2021г. от 9.00 до 12.00 ч. с. Брягово
ПС Ахматово 27.10.2021г. от 09.00 до 12.00 ч с. Ахматово
ПС Караджово 20.09.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Караджово
ПС Караджалово 21.09.2021г. от 09.00 до 12.00 ч. с. Караджалово
ПС Брягово нова 23.09.2021г. от 9.00.00 до 13.00 ч. с. Брягово
ПС Православен 28.09.2021г. от 9.00.00 до 13.00 ч. с. Православен
ПС Чешнегирово 30.09.2021г. от 9.00.00 до 13.00 ч. с. Чешнегирово
ПС Междинна 30.09.2021г. от 14.00 до 16.00 ч. гр. Първомай

РАЙОН ХИСАР
​Място ​Дата и час ​Район в изолация
ПС Баня I 06.10.2021г. от 9.00 до
15.00 ч.
гр. Баня
ПС Баня II 13.10.2021г. от 9.00 до
15.00 ч.
гр. Баня
ПСКрасново, ПСПВ Кръстевич 20.10.2021г. от 9.00 до
16.00 ч.
с. Красново, с. Кръстевич
ПС Беловица 27.10.2021г. от 9.00 до
16.00 ч.
с. Беловица
ПС Мътеница, ПС Ново железаре, ПС М. баня 03.11.2021г.  от 9.00 до
 16.00 ч.
с. Мътеница, Н. Железаре, М. Баня
ПС Старосел, ПС Паничери нова и стара 10.11.2021г. от 9.00 до
 16.00 ч
с. Старосел, с. Паничери