ПЛАН-ГРАФИК ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ВЪРХОВИ РЕВИЗИИ И ПРОФИЛАКТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ НА ЕЛЕКТРОСЪОРЪЖАВАНЕТО НА ПОМПЕНИТЕ СТАНЦИИ НА "ВиК" ЕООД ПЛОВДИВ ЗА ПОДГОТОВКАТА ИМ ЗА РАБОТА ПРИ ЕСЕННО-ЗИМНИ УСЛОВИЯ ЗА 2020г.

“Водоснабдяване и Канализация” ЕООД Пловдив съобщава на своите потребители, че поради извършване на върхови ревизии и профилактични прегледи на електросъоръжаването на помпените станции на Дружеството за работа при есенно-зимни условия, водоподаването в гр.Пловдив и на територията на други селища в Област Пловдив ще бъде намалено при следния режим:                                                                                                                                                                                                                                                                                           


Място

Дата и час

Район в изолация

Помпена станция „Юг”

06.10.2020г. - 9:00ч. до 16:00ч.

нарушено водоподаване в гр.Пловдив

Помпена станция „Север”

08.10.2020г. - 9:00ч. до 15:00ч.

нарушено водоподаване в гр.Пловдив

Помпена станция „Изток” 1

13.10.2020г.  - 9:00ч. до 15:00ч.

нарушено водоподаване в гр.Пловдив

Помпена станция „Изток” 2

15.10.2020г. - 9:00ч. до 15.00ч.

нарушено водоподаване в гр.Пловдив

РАЙОНИ   АСЕНОВГРАД И ЛЪКИ 

Място

Дата и час

Район в изолация

ПС Катуница

08.10.2020г. от 09:00ч. до 15:00ч.

с.Катуница

ПС 40-те извора

15.10.2020г. от 09:00ч. до 14:00ч.

гр.Асеновград, с.Мулдава

ПС Лаково (стара и нова)

01.10.2020г. от 09:00ч. до 15:00ч.

гр.Асеновград

ПС Патриарх Евтимово

03.11.2020г. от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Патриарх Евтимово, с.Златовръх

ПС Долни Воден

06.10.2020г. от 09:00ч. до 14:00ч.

кв."Долни Воден"

ПС Горни Воден

07.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

кв."Горни Воден"

ПС Добростан (I-во и II-ро стъпало)

22.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Добростан

ПС Яврово (стара и нова)

13.10.2020г. – от 9:00ч. до 16:00ч.

с.Яврово

ПС Жълт камък (стара и нова)

20.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Жълт камък

ПС Три Могили (I-во и II-ро стъпало) и ПС Бор

26.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Три могили, с.Бор

ПС Орешец (стара)

22.10.2020г. – от 14:00ч. до 16:00ч.

с.Орешец

ПС Лясково и ПС Добралък

27.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Добралък, с.Лясково

ПС Болярци

28.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Болярци

ПС Долнослав (стара и нова)

29.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Горнослав, с.Долнослав, с.Леново

ПС Новаково и ПС Тополово

05.11.2020г. – от 14:00ч. до 16:00ч.

с.Новаково, с.Тополово

ПС Искра

05.11.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

с.Искра

ПС Борово 1, ПС Борово 2

29.10.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

с.Борово

ПС Червен и ПС Майката

04.11.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

с.Червен

 ПС Яврово (нова)13.10.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.с.Яврово

ПС Кабата

10.11.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

с.Кабата

РАЙОН   КАРЛОВО

ПС Дъбене 1

22.10.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

гр.Карлово

ПС Дъбене 2

26.10.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

гр.Карлово

ПС Диспечерска

10(11).10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

гр.Карлово

ПС Дъбене (стара и нова)

29.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Дъбене, с.Войнягово

ПС Карлово - (стара- ВЕЦ-а, Сучурум)

28.09.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

гр.Карлово

ПС Розино

23.10.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

с.Розино

ПС Слатина

15.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Слатина

ПС Богдан

06.10.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

с.Богдан, с.Каравелово

ПС Климент

08.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Климент

ПС Мраченик 1

05.10.2020г.– от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Мраченик

ПС Бегунци

29.09.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Бегунци, с.Домлян

ПС Куртово

02.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Куртово

ПС Калофер

07.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

гр.Калофер

ПС Ведраре

12.10.2020г. – от 09:00ч. до 11:00ч.

с.Ведраре

ПС Мраченик 2

19.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Мраченик

ПС Соколица

02.10.2020г. – от 13:00ч. до 15:00ч.

с.Соколица

ПС Васил Левски

27.10.2020г. – от 15:00ч. до 17:00ч.

с.Васил Левски

 ПС Стряма 2

 03.11.2020г. - от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Стряма

 ПС Столетово

 05.11.2020г. - от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Столетово

ПС Московец

Кърнаре хлораторно и ПС Певците

Баня (карловска ШК1 и 2)

30.10.2020г. - от 09:00ч. до 16:00ч.

02.11.2020г. - от 09:00ч. до 14:00ч.

20.10.2020г. - от 09:00ч. до 10:00ч.

с.Московец

с.Кърнаре

гр.Баня

РАЙОН   ХИСАРЯ

ПС Хисаря I-ви подем (ШК 3-8)

21.10.2020г. –  от 10:00ч. до 16:00ч.

гр.Хисаря, с.Черничево, с.Михилци

ПС Красново, ПСПВ Кръстевич и ПС Старосел

04.11.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

с.Красново, с.Кръстевич, с.Старосел

ПС Беловица

14.11.2020г. – от 14:00ч. до 16:00ч.

с.Беловица, с.Мало Крушево

ПС Старосел (нова)

11.11.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

с.Старосел

ПС Паничери (стара и нова)

11.11.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Паничери

ПС Мътеница

07.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Мътеница

ПС Ново Железаре

07.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Ново железаре

ПС Момина Баня

ПС Баня 2-ри подем

07.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

28.10.2020г. - от 09:00ч. до 15:00ч.

гр.Хисар

РАЙОН   ТРУД

ПС Маноле

05.11.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Маноле, с.Манолско Конаре, с.Ясно поле

ПС Рогош

03.11.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Рогош, с.Трилистник

ПС Войводиново

13.11.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Войводиново, с.Желязно

ПС Калековец

10.11.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Калековец, с.Динк, с.Крислово

ПС Труд

18.11.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

с.Труд, с.Строево

ПС Граф Игнатиево

16.11.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Граф Игнатиево

ПС Бенковски

23.11.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

с.Бенковски, с.Войсил, с.Радиново

ПС Царацово

25.11.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Царацово

ПС Костиево

ПС Радиново и Царацово (нова)

30.11.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

02.12.2020г. – от 10:00ч. до 16:00ч.

с.Костиево

с.Радиново, с.Царацово

РАЙОН   СЪЕДИНЕНИЕ

ПС Съединение

22.10.2020г.  - от 09:00ч. до 16:00ч.

гр.Съединение

ПС Найден Герово (стара и нова)

02.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Найден Герово, с.Драгомир

ПС Голям Чардак

06.10.2020г. – от 12:00ч. до 13:00ч.

с.Голям чардак, с.Малък чардак, с.Церетелево

ПС Неделево

06.10.2020г. – от 14:00ч. до 16:00ч.

с.Неделево

ПС Любен

08.10.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

с.Любен, с.Царимир

ПС Горна Махала

12.10.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

с.Горна Махала

ПС Иван Вазово

12.10.2020г. – от 14:00ч. до 16:00ч.

с.Иван Вазово

ПС Песнопой (I-ви и II-ри подем)

16.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Песнопой, с.Сухозем, с.Сърнегор, с.Отец Паисиево

ПС Бегово

14.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Бегово
ПС Черноземен

26.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Черноземен

ПС Ръжево Конаре

28.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Ръжево Конаре, с.Калояново, с.Житница, с.Ръжево

ПС Дълго поле

30.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Дълго поле

ПС Житница

25.10.2020г.  – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Житница

ПС Сърнегор

25.10.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Сърнегор

РАЙОН   РОДОПИ

ПС Марково (I-ви и II-ри подем)

06.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Марково

ПС Пепелаша

01.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

Парк Родопи

ПС Копривките

01.10.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

Местност Копривките

ПС Куклен (I-ви подем Говедарника)

13.10.2020г.  – от 09:00ч. до 13:00ч.

гр.Куклен

ПС Брани поле

15.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Брани поле, с.Белащица

ПС Брестник

15.10.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Брестник

ПС Чая

22.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Крумово, с.Ягодово

ПС Храбрино

27.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Храбрино

ПС Първенец

27.10.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Първенец

ПС Дедево

20.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Дедево

ПС Белащица и ХУ Белащица

ХУ Руен

ПС Куклен (I-ви подем Кайнаците)

27.10.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

23.10.2020г. – от 14:00ч. до 16:00ч.

29.09.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Белащица

с.Руен

РАЙОН   РАКОВСКИ

ПС Раковски

29.10.2020г. – от 09:00ч. до 15:00ч.

гр.Раковски

ПС Дрангово 1

10.11.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Отец Кирилово, с.Дрангово, с.Златосел, с.Върбен

ПС Стряма

18.08.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Стряма

ПС Шишманци

12.11.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Шишманци

ПС Белозем

12.11.2020г. - от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Белозем, с.Чалъково

ПС Чоба

03.11.2020г. - от 09:00ч. до 15:00ч.

гр.Брезово, с.Чоба, с.Тюркмен

ПС Болярино

24.09.2020г. - от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Болярино

ПС Дрангово 2

05.11.2020г. - от 10:00ч. до 14:00ч.

с.Дрангово

ПС Зелениково 1 и ПС Зелениково 2

19.08.2020г. - от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Зелениково

ПС Розовец

03.08.2020г. - от 10:00ч. до 14:00ч.

с.Розовец

ПС Чехларе

30.10.2020г. - от 10:00ч. до 16:00ч.

с.Чехларе

ПС Борец

17.11.2020г. - от 09:00ч. до 12:00ч

с.Борец

ПС Момино

17.11.2020г. - от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Момино

ПС Пъдарско

20.08.2020г. - от 09:00ч. до 12:00ч.

с. Пъдарско

ПС Главатар

21.10.2020г. - от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Главатар

РАЙОН   КРИЧИМ

ПС Кричим

01.10.2020г.  – от 09:00ч. до 12:00ч.

гр.Кричим

ПС Перущица 2

01.10.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

гр.Перущица

ПС Оризаре

16.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Оризаре, с.Златитрап

ПС Кадиево и ПС Брестовица 1

14.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Брестовица, с.Кадиево

ПС Брестовица (II-ри подем)

12.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Брестовица

ПС Перущица 1

05.10.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

гр.Перущица

ПС Куртово Конаре

07.10.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

с.Куртово Конаре, с.Ново село

ПС Цалапица

21.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Цалапица

ПС Три Водици

25.10.2020г.– от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Три Водици

ПС Стамболийски

09.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

гр.Стамболийски, с.Йоаким Груево

ПС Брестовица (III-ти подем)

19.10.2020г. – от 09:00ч. до 14:00ч.

с.Брестовица

РАЙОН   ПЪРВОМАЙ

ПС Първомай (I-ви и II-ри подем)

04.11.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

гр.Първомай, кв."Дебър", с.Крушево, с.Градина

ПС Воден

15.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Воден

ПС Православен

16.10.2020г. – от 09:00ч. до 13:00ч.

с.Православен, с.Бяла река

ПС Брягово (нова)

16.10.2020г. – от 13:00ч. до 14:00ч.

с.Брягово, с.Драгойново

ПС Езерово

06.11.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Езерово

ПС Виница

21.10.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Виница

ПС Ахматово

26.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Поповица, с.Ахматово, с.Селци

 ПС Садово и ПС Чешнигирово

27.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Чешнигирово, с.Садово

ПС Караджалово и ПС Дълбок извор

08.10.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Караджалово, с.Дълбок извор

ПС Първомай (III-ти подем)

05.11.2020г.  – от 09:00ч. до 12:00ч.

гр.Първомай

ПС Караджово

02.11.2020г. – от 09:00ч. до 12:00ч.

с.Караджово, с.Кочево

ПС Катуница

03.11.2020г. – от 13:00ч. до 16:00ч.

с.Катуница

ПС Татарево

Група Брягово

ПС Буково

20.10.2020г.– от 09:00ч. до 16:00ч.

19.10.2020г. – от 09:00ч. до 16:00ч.

06.09.2020г.– от 09:00ч. до 16:00ч.

с.Татарево

с.Брягово

с.Буково